FavSlider Responsive Slideshow

  • images/slide/header1.jpg

    Vyrábame zaujímavé výrobky, ktorých používanie bude prinášať radosť a ktoré budú z hľadiska svojho výkonu a bezpečnosti podstatne lepšie ako existujúce výrobky.

  • images/slide/header2.jpg
  • images/slide/header3.jpg
  • Profesionálne, rýchlo a kvalitne

arbortech logoSpoločnosť Arbortech začala svoju činnosť v Nannupe, malej obci v juhozápadnej Austrálii. V roku 1988 založili spoločnosť a s výrobkom „Woodcarver Blade“ dosiahli svoj prvý úspech na trhu. Ich nadšenie a radosť z dosiahnutého vysledku ich nakopla vpred, a tak došlo k tomu, že výrobky vyvíjajú, vyrábajú a distribuujú v Austrálii ľudia, ktorí majú radi nástroje. Ich personál samozrejme disponuje formálnou kvalifikáciou, zamestnanci preukazujú svoju spôsobilosť najlepšie svojim nadšením a zanietením, ktoré sa odzrkadľuje vo všetkých výrobkoch.  Cieľom je vyrábať zaujímavé výrobky, ktorých používanie bude prinášať radosť a ktoré budú z hľadiska svojho výkonu a bezpečnosti podstatne lepšie ako existujúce výrobky.

V čom teda spočíva tajomstvo značky Arbortech?

V spoločnosti Arbortech sú presvedčení, že každý z nich má v sebe kreatívnu stránku. Vidieť, ako ich výrobky vzbudzujú kreativitu  zákazníkov, prináša uspokojenie a inšpiruje ich  k novým výrobným nápadom.

Prílohy:
SúborPopisVeľkosť súboru
Stiahnuť tento súbor (Arbortech katalog.pdf)Arbortech katalog.pdf 2181 kB

Nástroje a náradie ktoré ocení každý profesionál

novinka Extreme vyrp11 610 57 naradie